MAYO (8.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Blue
kk: Көк

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы

en: Sidebar background
kk: Өң(background) жақ тақтасы

en: Sidebar borders
kk: Жиек жақ тақтасы
