MAYO (8.x-1.0-beta6) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Help
mn: Тусламж

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Text color
mn: Текстний өнгө
