MAYO (8.x-1.0-beta9) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Font settings
gl: Axustes do tipo de letra

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Style settings
gl: Configuración do estilo

en: Top center
gl: Arriba centrado

en: Bottom center
gl: Abaixo centrado

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Footer first column
gl: Primeira columna do pé de páxina

en: Footer second column
gl: Segunda columna do pé de páxina

en: Footer third column
gl: Terceira columna do pé de páxina

en: Footer fourth column
gl: Cuarta columna do pé de páxina

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Sidebar background
gl: Fondo da barra lateral

en: Sidebar borders
gl: Beira da barra lateral

en: Footer background
gl: Fondo do pé da páxina

en: Title and slogan
gl: Título e lema

en: Center left
gl: Centrado á esquerda

en: Center right
gl: Centrado á dereita
