MAYO (8.x-1.0-beta9) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Font settings
lt: Šrifto nustatymai

en: Teal
lt: Žalsvai mėlyna

en: Pink
lt: Rožinė

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Footer first column
lt: Poraštės pirmas stulpelis

en: Footer second column
lt: Poraštės antras stulpelis

en: Footer third column
lt: Poraštės trečias stulpelis

en: Footer fourth column
lt: Poraštės ketvirtas stulpelis

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Sidebar borders
lt: Pusių rėmeliai

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Title and slogan
lt: Pavadinimas ir šūkis

en: Star
lt: Pažymėti
