MAYO (8.x-1.0-beta9) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Miscellaneous settings
ml: വിവിധ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Help
ml: സഹായം

en: Link color
ml: കണ്ണിയുടെ നിറം
