MAYO (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Note:
el: Σημείωση:

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Up
el: Επάνω

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Blue
el: Μπλε

en: Layout settings
el: Ρυθμίσεις διάταξης

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: ‹
el: <

en: ›
el: >

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Style settings
el: Ρυθμίσεις στυλ

en: Top center
el: Κορυφή κέντρο

en: Bottom center
el: Κάτω μέρος κέντρο

en: Sidebar background
el: Φόντο πλευρικής στήλης

en: Sidebar borders
el: Πλαίσια πλευρικής στήλης

en: Footer background
el: Φόντο υποσέλιδου

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Title and slogan
el: Τίτλος και σλόγκαν

en: Center left
el: Κέντρο αριστερά

en: Center right
el: Κέντρο δεξιά

en: Book outline for @book.title
el: Book outline για το @book.title

en: Site header
el: Κεφαλίδα ιστοσελίδας

en: Show &mdash; @configuration.label
el: Εμφάνιση &mdash; @configuration.label

en: Hide &mdash; @configuration.label
el: Απόκρυψη &mdash; @configuration.label
