MAYO (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to parent page
is: Fara á síðu foreldris

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Up
is: Upp

en: Text color
is: Litur á texta

en: Tabs
is: Flipar

en: Next page
is: Næsta síða

en: Font settings
is: Stilling leturgerðar

en: Blue
is: Blár
