MAYO (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Note:
mr: टीप:

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Top right
mr: वरील उजवे

en: Bottom right
mr: खालील उजवे

en: Bottom left
mr: खालील डावे
