MAYO (8.x-1.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Blue
af: Blou

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom
