mbase (8.x-1.0-alpha1) - en to fy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fy: Wiskje

en: new
fy: nij

en: Search
fy: Sykje

en: None
fy: Gjin

en: Go to previous page
fy: Gean nei foarrige side

en: Go to next page
fy: Gean nei folgjende side

en: Add new comment
fy: Nije reaksje tafoegje

en: Go to last page
fy: Gean nei lêste side

en: Enter the terms you wish to search for.
fy: Fier de wurden yn dêr't jo nei sykje wolle.

en: Text Formats
fy: Tekstopmaken
