mbase (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Images
gu: છબીઓ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: new
gu: નવું

en: updated
gu: અદ્યતિત

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Up
gu: ઉપર

en: General
gu: સામાન્ય

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Topics
gu: વિષયો

en: Forums
gu: સામુદાયિક ચર્ચા મંચ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)
