mbase (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (82 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: new
nl: nieuw

en: updated
nl: bijgewerkt

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Default
nl: Standaard

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Components
nl: Componenten

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Done
nl: Gereed

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Normal
nl: Normaal

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Up
nl: Omhoog

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: General
nl: Algemeen

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Show
nl: Weergeven

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Posts
nl: Berichten

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Enter the terms you wish to search for.
nl: Geef de woorden op waarnaar u wilt zoeken.

en: Hide
nl: Verbergen

en: Other Settings
nl: Overige instellingen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Breadcrumb visibility
nl: Kruimelpad-zichtbaarheid

en: Main Content
nl: Hoofdinhoud

en: Page Top
nl: Paginakop

en: Page Bottom
nl: Paginavoet

en: Tables
nl: Tabellen

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Prefix text
nl: Voorvoegsel

en: Circle
nl: Cirkel

en: Drag to re-order
nl: Slepen om de volgorde te wijzigen

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
nl: Wijzigingen in deze tabel worden pas opgeslagen wanneer het formulier wordt ingediend.

en: Pagination
nl: Paginering

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: @number comments per page
nl: @number reacties per pagina

en: Secondary Menu
nl: Secundaire menu

en: Primary Menu
nl: Primair menu

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
nl: Het bestand %filename kan niet geüpload worden. Alleen bestanden met de volgende extensies zijn toegestaan: %extensions.

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
nl: Herschik de rijen op basis van gewicht, in plaats van slepen.

en: Show row weights
nl: Gewicht van rijen tonen

en: Hide row weights
nl: Gewicht van rij verbergen

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk

en: List additional actions
nl: Aanvullende acties weergeven

en: Rounded
nl: Afgerond

en: You have unsaved changes.
nl: Er zijn niet-opgeslagen wijzigingen.

en: Unlimited number of files can be uploaded to this field.
nl: Een onbeperkt aantal bestanden kan naar dit veld worden geupload.

[ctx: Sort order]
en: Order
nl: Volgorde

en: !size limit.
nl: !size limiet.

en: One file only. | Maximum @count files.
nl[0]: Slechts één bestand.
nl[1]: Maximaal @count bestanden.

en: Extra Small
nl: Extra klein

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: Er zijn nog geen inhoudstypes aangemaakt. Ga naar de pagina <a href="@create_content">inhoudstype toevoegen</a> om een inhoudstype aan te maken.

en: Book outline for @book.title
nl: Boekstructuur voor @book.title

en: Book traversal links for
nl: Boeknavigatie-links voor

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Allowed types: @extensions.
nl: Toegestane types: @extensions.

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: Images must be exactly <strong>@size</strong> pixels.
nl: Afbeeldingen moeten exact <strong>@size</strong> pixels zijn.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
nl: Afbeeldingen moeten groter zijn dan <strong>@min</strong> pixels. De afmetingen van afbeeldingen groter dan <strong>@max</strong> pixels worden aangepast.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels.
nl: Afbeeldingen moeten groter zijn dan <strong>@min</strong> pixels.

en: Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
nl: De afmetingen van afbeeldingen groter dan <strong>@max</strong> pixels worden aangepast.

en: By @author @time ago
nl: Door @author @time geleden
