mbase (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Home
sr: Почетна

en: Delete
sr: Избриши

en: Search
sr: Претрага

en: Default
sr: Подразумевано

en: n/a
sr: нема

en: Footer
sr: Подножје

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Changed
sr: Промењен

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Drag to re-order
sr: Превуци да би преуредио

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sr: Промене у овој табели неће бити запамћене све док се формулар не пошаље.

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Show row weights
sr: Прикажи тежине редова

en: !size limit.
sr: !size лимит.

en: One file only. | Maximum @count files.
sr[0]: Само један фајл.
sr[1]: Максимум @count фајлова.

en: Allowed types: @extensions.
sr: Дозвољени типови: @extensions.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
sr: Слике морају бити веће од <strong>@min</strong> пиксела. Слике веће од <strong>@max</strong> пиксела ће бити смањене.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels.
sr: Слике морају бити веће од <strong>@min</strong> пиксела.
