mbase (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (31 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Home
ug: باشبەت

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: updated
ug: يېڭىلاش

en: None
ug: يوق

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Visible
ug: كۆرىنىدۇ

en: Done
ug: تۈگىدى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Forums
ug: مۇنبەر

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: Circle
ug: چەمبەر

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
ug: جەدۋەلدىكى ئۆزگەرتىشلەر پۈتۈن جەدۋەلنى تاپشۇرغاندىن كىيىنلا ئاندىن ساقلىنىدۇ.

en: @number comments per page
ug: @ھەر بىر بەتتىكى ئىنكاس سانى

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت

en: Show row weights
ug: تىزىلىش تەرتىپىنى كۆرسىتىش

en: Text Formats
ug: تېكىست فورماتى
