mbase (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (31 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Home
af: Tuis

en: Images
af: Beelde

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: new
af: nuut

en: updated
af: opgedateer

en: File information
af: Lêerinligting

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Container
af: Houer

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Preview
af: Voorskou

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Last post
af: Laaste pos

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Normal
af: Normaal

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Show
af: Vertoon

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Enter the terms you wish to search for.
af: Verskaf die items waarvoor u wil soek.

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
