mbase (8.x-1.0) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Search
ht: Chèche

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Page title
ht: Tit paj

en: Changed
ht: Chanje

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Site branding
ht: Eslogan sit la
