mbase (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (78 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Home
lt: Pradžia

en: Images
lt: Vaizdai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: new
lt: naujas

en: updated
lt: atnaujinta

en: File information
lt: Failo informacija

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Container
lt: Konteineris

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Visible
lt: Matomas

en: Display
lt: Rodymas

en: Components
lt: Komponentai

en: n/a
lt: n/d

en: Done
lt: Atlikta

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Normal
lt: Normalus

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Up
lt: Viršun

en: General
lt: Bendras

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Show
lt: Rodyti

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Forums
lt: Forumai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Hide
lt: Slėpti

en: Image title
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Other Settings
lt: Kiti nustatymai

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Drag to re-order
lt: Tempkite pertvarkymui

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
lt: Pakeitimai nebus išsaugoti kol forma nebus išsaugota

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: @number comments per page
lt: @number komentarai puslapyje

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Hide summary
lt: Slėpti įžangą

en: Edit summary
lt: Redaguoti įžangą

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lt: Pasirinktas failas %filename negali būti įkeltas. Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %extensions.

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
lt: Perrikiuoti eilutes pagal svorių reikšmes vietoj tempimo.

en: Show row weights
lt: Rodyti eilučių svorius

en: Hide row weights
lt: Slėpti eilučių svorius

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: List additional actions
lt: Sąrašas papildomų veiksmų

en: You have unsaved changes.
lt: Turite neišsaugotų pakeitimų.

[ctx: Sort order]
en: Order
lt: Rikiavimas

en: One file only. | Maximum @count files.
lt[0]: Daugiausia @count failas.
lt[1]: Daugiausia @count failai.
lt[2]: Daugiausia @count failų.

en: Allowed types: @extensions.
lt: Leidžiami tipai: @extensions.

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
lt: Paveikslėliai mažesni nei  <strong>@min</strong> pikselių bus padidinti. Paveikslėliai didesni nei <strong>@max</strong> pikselių bus sumažinti.

en: Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
lt: Paveikslėliai didesni nei <strong>@max</strong> pikselių bus sumažinti.

en: By @author @time ago
lt: @author prieš @time

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
