mbase (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (33 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Images
mr: चित्रे

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: new
mr: नवीन

en: updated
mr: अद्ययावत झाले

en: File information
mr: फाईल ची माहिती

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Container
mr: प्रभाग

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Help
mr: मदत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Display
mr: दाखवा

en: Done
mr: पूर्ण झाले

en: Last post
mr: शेवटचे प्रकाशन

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Normal
mr: साधारण

en: General
mr: साधारण

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Topics
mr: विषय

en: Posts
mr: प्रकाशन

en: Forums
mr: चर्चा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
