mbase (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: new
os: ног

en: updated
os: сног

en: File information
os: Файлы информаци

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to parent page
os: Рахиз ныййарæг фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: Visible
os: Зыны
