mbase (8.x-1.0) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Images
se: Govat

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: new
se: ođđa

en: Search
se: Oza

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Help
se: Veahkki

en: Show
se: Čájet

en: Topics
se: Fáttát

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui

en: Hide
se: Čiega
