mbase (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (38 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Home
sl: Domov

en: Images
sl: Slike

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: new
sl: novo

en: updated
sl: posodobljeno

en: File information
sl: Informacije o datoteki

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Preview
sl: Predogled

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Display
sl: Prikaz

en: n/a
sl: n/d

en: Done
sl: Opravljeno

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Page title
sl: Naslov strani

en: General
sl: Splošno

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Hidden
sl: Skrito

en: Show
sl: Prikaži

en: Topics
sl: Tematike

en: Posts
sl: Prispevki

en: Forums
sl: Forumi

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.

en: Hide
sl: Skrij

en: Image title
sl: Naslov slike

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Drag to re-order
sl: Preuredi z vlečenjem

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sl: Spremembe narejene v tej tabeli ne bodo shranjenem dokler ne shranite obrazca.
