mbase (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (34 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Home
eo: Hejmo

en: Images
eo: Bildoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: new
eo: nova

en: updated
eo: ĝisdatigita

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Show
eo: Montru

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Forums
eo: Forumoj

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Enter the terms you wish to search for.
eo: Entajpu la terminojn, kiujn vi volas serĉi.

en: Trigger
eo: Ekagilo

en: Drag to re-order
eo: Trenu por reordigi

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
eo: Ŝanĝoj kreitaj en ĉi tiu tabulo ne konserviĝos ĝis kiam la formularo submetiĝas.

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
