mbase (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (55 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Home
jv: Joglo

en: Images
jv: Gambar

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: new
jv: anyar

en: updated
jv: wis diupdate

en: File information
jv: Informasi berkas

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Container
jv: Kontainer

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Visible
jv: Kétok

en: Display
jv: Tampilan

en: Done
jv: Rampung

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Advanced
jv: Mahir

en: Up
jv: Munggah

en: General
jv: Umum

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Show
jv: Kétoknā

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Posts
jv: Kiriman

en: Forums
jv: Forum

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Enter the terms you wish to search for.
jv: Ketiknā tetembungan sing arep digoléki.

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Trigger
jv: Pemicu

en: Drag to re-order
jv: Gérédi kanggo ngurutaké

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
jv: Owahan sing digawé  nang tabel iki ora arep disimpen nganti formulire dikirim.

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: @number comments per page
jv: @number komèntar per kaca

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: (active tab)
jv: (tab aktif)

en: Hide summary
jv: Umpetna rangkuman

en: Edit summary
jv: Sunting rangkuman

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
jv: Berkas %filename sing kapilih ora bisa diunggah. Namung berkas sing nganggo ekstensi iki sing diidinaké: %extensions.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
jv: Ngatur ulang barisan nganggo nomer bobot ngganténi nggéréd.

en: Show row weights
jv: Tudhuhaké baris bobot

en: Hide row weights
jv: Umpetaké baris bobot

en: Text Formats
jv: Format tèks
