mbase (8.x-1.1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ky: Фомалар

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Search
ky: Издөө

en: Weight
ky: Салмагы
