mbase (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (38 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: new
ne: नयाँ

en: updated
ne: अपडेटेड

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Done
ne: भयो

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Normal
ne: साधारण

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Up
ne: माथि

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Topics
ne: विषय

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Enter the terms you wish to search for.
ne: तपाईँले खोज्न चाहनुभएको शब्द हाल्नुहोस।

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Text Formats
ne: पाठ ढाँचाहरू

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ne: तपाईंले अहिलेसम्म कुनै पनि सामग्री प्रकारहरू सिर्जना गर्नुभएको छैन। नयाँ सामग्री प्रकार थप्न <a href="@create_content">सामग्री प्रकार सिर्जना पृष्ठ</a> मा जानुहोस्।

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Page @items.current
ne: पृष्ठ @items.current
