Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Reset
ast: Reafitar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Filter
ast: Filtru

en: Filters
ast: Filtros
