Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Development
az: Develop

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Fields
az: Sahələr

en: Filters
az: Filtrlər

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: Entities
az: Entitilər
