Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Bundles
bo: སྡེབ
