Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Overview
cs: Přehled

en: Label
cs: Popisek

en: Filter
cs: Filtr

en: Fields
cs: Pole

en: Filters
cs: Filtry

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Entities
cs: Entity
