Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Reset
eu: Garbitu

en: Label
eu: Etiketa

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Fields
eu: Eremuak

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Content Type
eu: Eduki Mota
