Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Bundle
gu: બંડલ
