Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Overview
he: סקירה

en: Reset
he: איתחול

en: Label
he: תווית

en: Filter
he: סינון

en: Fields
he: שדות

en: Filters
he: מסננים

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Bundle
he: חבילה

en: Entities
he: ישויות
