Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Label
hi: लेबल

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: Bundles
hi: बंडल

en: Bundle
hi: पोटली
