Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Label
hu: Címke

en: Filter
hu: Szűrő

en: Fields
hu: Mezők

en: Filters
hu: Szűrők

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Group by
hu: Csoportosítás

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Entities
hu: Entitások

en: Enter label
hu: Címke megadása
