Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Overview
is: Yfirlit

en: Reset
is: Endursetja

en: Label
is: Merking

en: Filter
is: Sía

en: Fields
is: Svæði

en: Filters
is: Síur

en: Content Type
is: Efnisgerð
