Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Overview
it: Panoramica

en: Reset
it: Ripristina

en: Label
it: Etichetta

en: Filter
it: Filtra

en: Fields
it: Campi

en: Filters
it: Filtri

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Bundles
it: Bundle

en: Group by
it: Raggruppa per

en: Entities
it: Entità

en: Enter label
it: Inserisci etichetta
