Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: Overview
kk: Шолу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Label
kk: Атауы

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Fields
kk: Өрістер

en: Filters
kk: Фильтерлері
