Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
