Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Development
ml: വികസനം

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
