Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Filter
mr: गाळणी

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
