Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Bundle
ne: पोका
