Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Filter
oc: Filtrar

en: Fields
oc: Camps

en: Filters
oc: Filtres

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Bundles
oc: Paquets

en: Bundle
oc: Paquet

en: Entities
oc: Entitats
