Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Overview
sv: Översikt

en: Reset
sv: Återställ

en: Label
sv: Etikett

en: Filter
sv: Filtrera

en: Fields
sv: Fält

en: Filters
sv: Filter

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Bundles
sv: Paket

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Group by
sv: Gruppera efter

en: Entities
sv: Objekt

en: Enter label
sv: Ange etikett
