Migration Complexity Estimator (1.0.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Overview
uk: Огляд

en: Reset
uk: Скинути

en: Label
uk: Мітка

en: Filter
uk: Фільтр

en: Fields
uk: Поля

en: Filters
uk: Фільтри

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Bundles
uk: Пакети

en: Bundle
uk: Пакет

en: Group by
uk: Групувати за

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Entity Types
uk: Типи сутностей

en: Entities
uk: Сутності

en: Enter label
uk: Введіть мітку
