Model Context Protocol (1.0.0-alpha5) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Enable
de: Aktivieren

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Secret key
de: Geheimer Schlüssel

en: Plugin Settings
de: Plugin-Einstellungen

en: Automation
de: Automatisierung

en: documentation
de: Dokumentation

en: Plugin ID
de: Plugin-ID
