Model Context Protocol (1.0.0-alpha5) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Enable
fr: Activer

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: Secret key
fr: Clé secrète

en: Plugin ID
fr: Identifiant (ID) du plugin
