Model Context Protocol (1.0.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Enable
ja: 有効

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Automation
ja: オートメーション

en: Plugin ID
ja: プラグインID
