Model Context Protocol (1.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Development
es: Desarrollo

en: Enable
es: Activar

en: General Settings
es: Configuración General

en: Secret key
es: Llave secreta

en: Plugin ID
es: ID de extensión
