Model Context Protocol (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Development
eu: Garapena

en: Enable
eu: Gaitu

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Secret key
eu: Giltza sekretua
