Model Context Protocol (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Development
hi: उद्विकास

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Authentication Settings
hi: ऑथेंटिकेशन सेटिंग्स

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स
